Kategoria: General Wieczór Sensacji – Henry Lee prowadzi śledztwo: nieznane rękopisy Chopina?

Wieczór Sensacji – Henry Lee prowadzi śledztwo: nieznane rękopisy Chopina?

5 października 2017

Centrum Nauk Sądowych UW, Katedra Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji UW,

Uniwersytet Otwarty UW oraz Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

zapraszają na organizowany z okazji inauguracji studiów II Stopnia Kryminalistyka i Nauki Sądowe na Uniwersytecie Warszawskim

Wieczór Sensacji – Henry Lee prowadzi śledztwo: nieznane rękopisy Chopina?

w czasie którego światowej sławy kryminalistyk, prof. Henry C. Lee z University of New Haven z udziałem publiczności będzie rozwiązywał zagadkę kryminalną związaną ze znalezionymi rękopisami przypisywanymi Fryderykowi Chopinowi.

Publiczność dowie się, jak doszło do napadu i porwania naukowca – zobaczy zebrane dowody i dokumentację z miejsca przestępstwa wykonaną najnowszą techniką skanowania 3D.

5 października 2017 r., godz. 18, Aula w Starej Bibliotece, Krakowskie Przedmieście 26/28

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz cały kalendarz