Dzień Otwarty UW 2021 Online

już 24 kwietnia na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się Dzień Otwarty. Podczas spotkania online kandydaci na studia będą mogli m.in. poznać ofertę edukacyjną uczelni, zasady rekrutacji, wziąć udział w lekcjach pokazowych, warsztatach oraz quizach.

Dzień Otwarty to jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń UW. W tym roku – podobnie jak w zeszłym – odbędzie się zdalnie. Wszyscy zainteresowani studiami na UW będą mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem uczelni, programami studiów prezentowanymi przez wydziały i jednostki. Wydarzenie otworzy prof. Sławomir Żółtek, prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się.

Dzień Otwarty UW odbędzie się 24 kwietnia w godz. od 10.00 do 16.00 na platformie dzienotwarty.uw.edu.pl. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu, proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego >>. Tylko osoby zarejestrowane będą miały pełny dostęp do platformy.

Serdecznie Zapraszamy!

Posted in CNS UW, Z życia CNS and tagged , .