Funkcjonowanie CNS UW w roku akademickim 2021/2022

wracamy do zajęć stacjonarnych. Niniejszym informujemy o treści pisma Prorektora ds. studentów i jakości kształcenia na Uniwersytecie Warszawskim, które w nawiązaniu do niedawnego Rozporządzenia MEiN powinno usunąć wątpliwości co do sposobu funkcjonowania uczelni w najbliższym roku akademickim (pełna treść pisma).

👉 Zajęcia dydaktyczne i egzaminy od początku października co do zasady prowadzone będą w obiektach UW (stacjonarnie), o ile tylko takiej możliwości nie ograniczą później zmiany w przepisach prawa (np. ponowne wprowadzenie ograniczeń).
👉 egzaminy i zaliczenia w sesji poprawkowej do dn. 30 września 2021 odbywają się bez zmian na ustalonych wcześniej zasadach (zdalnie).
Naturalnie, te reguły dotyczą co do zasady wszystkich zajęć prowadzonych w Centrum Nauk Sądowych UW.
Konieczne jest przy tym zachowania ostrożności i odpowiedzialnych postaw – o co już dziś prosimy – aby przyszła sytuacja epidemiologiczna nie przeszkodziła w funkcjonowaniu naszego Uniwersytetu.

Zespół CNS

Posted in CNS UW, Ogłoszenia, Studia magisterskie, Studia podyplomowe, Z życia CNS.