II zjazd studiów podyplomowych CNS

informujemy, że w dniach 22-23 października odbędzie się II zjazd Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych prowadzonych przez Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Program zjazdu:

22 października (sobota)

(godz. 9:15-13:15)

Pierwszy wykład, poświęcony instytucji biegłego sądowego we współczesne europie, wygłosi Pan prof. dr hab. Piotr Girdwoyń  z Katedry Kryminalistyki WPiA UW,

Dyrektor Instytutu Prawa Karnego WPiA UW, praktykujący adwokat i laureat nagrody „Złoty Paragraf” Dziennika Gazeta Prawna.

(godz. 14:15-18:15)

Popołudniowy blok poprowadzi Pani dr Agnieszka Gutkowska z Zakładu Kryminologii WPiA UW, ekspert projektu FP7 PRIME Komisji Europejskiej, poświęconego radykalizacji, ekstremizmowi i terroryzmowi sprawców określanych mianem „samotnych wilków”.

Tematem wykładu dr Gutkowskiej będzie praktyczne wykorzystanie nauki kryminologii w zapobieganiu i zwalczaniu przestępczości i terroryzmu.

23 października (niedziela)

(9:15-13:15)

Wykład poświęcony kryminalistycznym  badaniom dokumentów poprowadzi Pan prof. dr hab. Tadeusz Tomaszewski,

Kierownik Katedry Kryminalistyki WPiA UW, Przewodniczący Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego, były Dziekan Wydziału Prawa i Administracji i były Prorektor Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie zapraszamy!