III Zjazd studiów podyplomowych w CNS UW w roku 2021/2022

uprzejmie informujemy o rozpoczynającym się jutro trzecim w tym roku akademickim zjeździe w ramach Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych.

Zjazd rozplanowany jest na 20 i 21 listopada 2021 r. –  jego tematyka obejmie zagadnienia psychologii sądowej i wiktymologii.

Szczegółowy program zjazdu obejmuje:

W sobotę:

• blok poranny (godz. 9:15-13:15): prof. dr hab. Ewa Czerniawska (Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego), tytuł zajęć: Psychologia pamięci i jej zastosowania w praktyce sądowej cz. I
  • Blok popołudniowy (godz 14:15 do 18:15: dr Małgorzata Toeplitz-Winiewska (Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Polskie Towarzystwo Psychologiczne), tytuł zajęć: Wiktymologia.

W niedzielę :

• blok przedpołudniowy (9:15-13:15): prof. dr hab. Ewa Czerniawska (Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego), tytuł zajęć: Psychologia pamięci i jej zastosowania w praktyce sądowej cz. II

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Posted in CNS UW, Studia podyplomowe.