Inauguracja studiów podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych

Centrum Nauk Sądowych UW uprzejmie zaprasza wszystkich studentów na inaugurację Studiów Podyplomowymi Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych w roku akademickim 2018/19.

Pierwszy zjazd odbędzie się w dniach 20-21 października 2018r.

Sobota, 20 października

Pierwszy dzień zjazdu będzie miał częściowo charakter organizacyjno-administracyjny.

Od godz. 10:00 do 12:45 Kierownik naszego Dziekanatu, Pani Grażyna Kawczyńska będzie przekazywać Państwu dokumenty związane z rozpoczęciem studiów.

W godz. 13:00-14:00 odbędzie się spotkanie z Dyrektorem CNS UW, Panem Dr Kacprem Gradoniem, który przedstawi zasady studiowania i odpowie na ewentualne Państwa pytania i wnioski.

W godz. 14:15-18:15  odbędzie się inauguracyjny wykład merytoryczny. Poprowadzi go mł. insp. dr n. med. Magdalena Spólnicka, Kierownik Zakładu Biologii Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji (CLKP). Tematem wykładu będzie aktualna sytuacja, wyzwania i przyszłe trendy w wykorzystaniu badań DNA w kryminalistyce.

Niedziela 21 października

w godz. 9:15-13:15 odbędzie się drugi wykład, który poprowadzi prof. dr hab. Tadeusz Tomaszewski, kierownik Katedry Kryminalistyki WPiA UW, były Dziean Wydziału Prawa i były Prorektor Uniwersytetu Warszawskiego, Przewodniczący Rady Naukowej Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji oraz Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego. Tematem wykładu prof. Tomaszewskiego będzie problematyka dowodu naukowego.

Do zobaczenia!