VIII zjazd studiów podyplomowych CNS

informujemy, że w dniach 28-29 stycznia odbędzie się VIII zjazd Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych, prowadzonych przez Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Program zjazdu:

28 stycznia (sobota)

(godz. 9:15-13:15)

Poranne zajęcia, poświęcone Traseologii poprowadzi Pan Marek Betlejewski, były pracownik dydaktyczny Zakładu Służby Kryminalnej Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, biegły z zakresu badań mechanoskopijnych. W latach 2007-2013 zatrudniony w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji w Warszawie na stanowisku kierownika Zakładu Fizykochemii a następnie pełniący obowiązki zastępcy dyrektora CLKP. Członek Rady Fundacji Europejskie Centrum Inicjatyw w Naukach Sądowych.

(godz. 14:15-18:15)

W trakcie drugiego bloku, zajęcia kontynuować będzie Pan Marek Betlejewski, który przybliży słuchaczom problematykę Mechanoskopii kryminalistycznej.

29 stycznia (niedziela)

(godz. 9:15-13:15)

Niedzielny wykład pod tytułem: „Standaryzacja w Naukach Sądowych” poprowadzi, świetnie już Państu znany, Pan Paweł Rybicki były Dyrektor Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, kierujący Sekretariatem ENFSI (Europejskiej Sieci Laboratoriów Kryminalistycznych – European Network of Forensic Institutes) i Fundacją EFIC: Europejskie Centrum Inicjatyw w Naukach Sądowych.

Serdecznie zapraszamy!