Webinarium – wykład Prof. dr hab. Tadeusza Tomaszewskiego – badania dokumentów

Szanowni Państwo, Studenci Studiów Podyplomowych CNS UW,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w prowadzonym na żywo wykładzie Prof. dr hab. Tadeusza Tomaszewskiego (w ramach naszych Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych). Wykład ten przeznaczony będzie tylko i wyłącznie dla Państwa, tj. Studentów bieżącej edycji Studiów (2019/2020) i będzie miał charakter wykładu kursowego, przewidzianego w programie Studiów.

Wykład odbędzie się w sobotę 4 kwietnia 2020 i będzie podzielony na dwa dwugodzinne bloki: 10:00-12:00 i 18:00-20:00. Transmisja wykładu nastąpi na platformie WebEx. Jakkolwiek możliwe jest uruchomienie telekonferencji za pośrednictwem przesłanego przeze e-mail linku, sugerujemy ściągnięcie i instalację programu/aplikacji WebEx ze strony https://www.webex.com – co znacząco ułatwi i przyspieszy udział w spotkaniu. Możliwe będzie zadawanie pytań i bezpośredni kontakt z prowadzącym.

Tematem wykładu będą kryminalistyczne badania pisma ręcznego i dokumentów; zajęcia będą bogato ilustrowane przykładami z praktyki biegłego.

Oddzielnym e-mailem (pod koniec tygodnia) otrzymacie Państwo link i zaproszenie do wykładu online.

Przepraszamy za nietypową formę i porę wykładu, jednak chcielibyśmy, żeby ograniczenia związane z wprowadzonym zawieszeniem zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Warszawskim wpłynęły na Państwa sytuację w jak najmniejszym stopniu. Być może uda się zarejestrować przebieg wykładu i udostępnić go Państwu także w formie linku do zapisu wideo, jednakże na tym etapie nie możemy tego zagwarantować (nie wykluczamy bowiem problemów technicznych). Tym bardziej namawiamy Państwa do udziału w transmisji na żywo.

Życzymy Państwu i Waszym Rodzinom dużo zdrowia i spokoju!

W imieniu całego zespołu Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego,

dr Kacper Gradoń