Wykład profesora Henry’ego C. Lee pod tytułem „New Concept in Cold Case Investigations” – 10.05.2019

Wszystkich miłośników kryminalistyki oraz sympatyków CNS UW serdecznie zapraszamy na, organizowany przez Katedrę Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji UW, Centrum Nauk Sądowych UW oraz Uniwersytet Otwarty UW, wykład profesora Henry’ego C. Lee pod tytułem „New Concept in Cold Case Investigations”.

Wykład odbędzie się 10 maja (piątek) o godz. 10:00 w sali A.1. w Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej 4. Wstęp wolny!

Profesor Lee jest jednym z czołowych naukowców medycyny sądowej na świecie. Praca Pana profesora doprowadziła do wielu przełomów we współczesnych śledztwach kryminalnych. Był wybitnym graczem w wielu najtrudniejszych przypadkach ostatnich 50 lat. Prof. Lee współpracował z organami ścigania, pomagając rozwiązać ponad 8000 przypadków. W ostatnich latach jego podróże zaprowadziły go do Anglii, Bośni, Kanady, Chin, Brunei, Bermudów, Niemiec, Singapuru, Tajlandii, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej i innych miejsc na całym świecie.

Wykład będzie prowadzony w języku angielskim wraz z tłumaczeniem na język polski.

Serdecznie Zapraszamy!

Posted in CNS UW, Konferencja and tagged , .