XII zjazd studiów podyplomowych – spotkanie online

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że już w najbliższy weekend (23 i 24 maja) odbędą się kolejne wykłady on-line w ramach programu naszych Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych.

Szczegółowe informacje i linki do wykładów zostaną dziś do Państwa rozesłane emailem.

W sobotę 23 maja w godz. 9:00-13:00 (z przerwami) odbędą się zajęcia poświęcone Biometrii w Kryminalistyce. Wykład poprowadzi Dr Magdalena Tomaszewska-Michalak, Adiunkt w Katedrze Bezpieczeństwa Wewnętrznego WNPiSM Uniwersytetu Warszawskiego. Dr Tomaszewska-Michalak jest wysokiej klasy ekspertem z zakresu biometrii i cenionym wykładowcą kryminalistyki.

W niedzielę 24 maja w godz. 10:00-14:00 (z przerwami) odbędzie się wykład Pani mgr Aleksandry Szlęzak, doktorantki na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego (i – w ramach doktoratu interdyscyplinarnego – w Katedrze Kryminalistyki WPiA UW) na temat Lingwistyki Kryminalistycznej. Pani Aleksandra Szlęzak prezentowała niedawno (na WPiA UW) niezwykle interesujący i bogato ilustrowany praktycznymi przykładami wykład poświęcony tej problematyce; jesteśmy przekonani, że wykład w ramach naszych Studiów będzie dla Państwa bardzo cennym doświadczeniem.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach i życzymy ciekawego i inspirującego zjazdu on-line.

Z najlepszymi pozdrowieniami,