XIII zjazd studiów podyplomowych CNS 2018/19

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w XIII zjeździe Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych prowadzonych przez Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia

Program zjazdu:

9 kwietnia (sobota)

godz. 9:15-13:15 oraz 14:15-18:15

Zarówno blok poranny, jak i popołudniowy poprowadzi Insp. Krystian Wojciechowski – analityk kryminalny z wieloletnim doświadczeniem, stały współpracownik i ekspert Centrum Nauk Sądowych UW. Pan inspektor przez 10 lat zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Wywiadu Kryminalnego Pomorskiej Komendy Wojewódzkiej Policji.  
Poranny wykład Insp. Wojciechowskiego poświęcony będzie tematyce analizy kryminalnej, popołudniowy zaś dotyczyć będzie zagadnień wywiadu kryminalnego w pracy policji i służb specjalnych. 

7 kwietnia (niedziela)

godz. 9:15-13:15

W niedzielę w godz. 9:15-13:15 zajęcia poprowadzi Dr Daniel Mańkowski, adiunkt w Katedrze Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, stały współpracownik Centrum Nauk Sądowych UW. Tematem wykładu Dr-a Mańkowskiego będą zagadnienia związane z kryminalistyczną problematyką zdarzeń z użyciem broni palnej.

Z poważaniem,
Zespół Centrum Nauk Sądowych UW

Posted in CNS UW, Studia podyplomowe and tagged , .