XIV zjazd studiów podyplomowych CNS 2018/19

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w XIV zjeździe Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych prowadzonych przez Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia br.

Program zjazdu:

27 kwietnia (sobota)

godz. 9:15-13:15 

Sobotni blok poranny w formie warsztatu poświęcony zostanie „Podstawowym założeniom dokumentacji 3D”.

Zajęcia poprowadzą:

Pani Mgr Marta Bura, archeolog, absolwentka Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się zastosowaniem metod 3D w badaniach naukowych. W latach 2015-2019 kierowała Pracownią Skanerów 3D Instytutu Archeologii UW, oraz

Pan Mgr Janusz Janowski, archeolog, absolwent Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracownik Instytutu Archeologii UW, gdzie zajmował się nowoczesnymi technologiami w dokumentacji archeologicznej. W 2010 roku stworzył Pracownie Skanerów 3D Instytutu Archeologii UW.

godz. 14:15-18:15

W trakcie drugiego bloku zajęć wykłady pod tytułem: „Zbrodnia i kara w teoriach kryminologicznych” oraz „Kryminologia przestrzenna – ekologiczna analiza przestępczości” przedstawi dr Agnieszka Gutkowska, doktor nauk prawnych, kryminolog, adwokat. Adiunkt w Zakładzie Kryminologii w Instytucie Prawa Karnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

28 kwietnia (niedziela)

godz. 9:15-13:15

W niedzielę w godz. 9:15-13:15 wykład pod tytułem: „Geograficzne aspekty przestępczości – część II” poprowadzi Pan mgr Michał Górski, doktorant MISMaP UW, ekspert z dziedziny aplikacji GIS i profilowania geograficznego (certyfikacja University College London).

Z poważaniem,
Zespół Centrum Nauk Sądowych UW

 

Posted in CNS UW, Studia podyplomowe and tagged , .