XV Zjazd Studiów Podyplomowych CNS UW

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w piętnastym zjeździe Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych prowadzonych przez Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w najbliższy weekend 11-12 maja br.

Sobota 11 maja, godz. 9.15-13.15

W części porannej w sobotę 11 maja spotkają się Państwo z Insp. Urszulą Cur z Zespołu Psychologii Policyjnej Stosowanej w Komendzie Głównej Policji i Centralnego Biura Śledczego Policji. Tematem wykładu Insp. Cur będzie profilowanie psychologiczne nieznanych sprawców przestępstw. Pani Urszula Cur jest jednym z najbardziej doświadczonych profilerów policyjnych w Europie, o ogromnym doświadczeniu praktycznym.

Sobota 11 maja, godz. 14.15-18.15 oraz Niedziela 12 maja, godz. 9.15-13.15

Dwa pozostałe bloki wypełnią wykłady z elementami warsztatowymi i ćwiczeniowymi poświęcone w całości praktycznym aspektom pracy technika kryminalistyki. Zajęcia poprowadzi współpracujący z CNS UW ekspert techniki kryminalistycznej dysponujący ogromnym i wieloletnim doświadczeniem praktycznym, p. asp. szt. Tomasz Kosonowski. Ze względu na planowane ćwiczenia praktyczne sugerujemy Państwu zabranie ze sobą rękawiczek ochronnych. Warto będzie zabrać ze sobą aparaty fotograficzne (sugestia dla chętnych) i szkicowniki.

Serdecznie Zapraszamy

Zespół Cns UW

Posted in CNS UW, Studia podyplomowe and tagged , .