I Zjazd Studiów Podyplomowych w CNS UW – rok akademicki 2022/2023

z dumą i radością ogłaszamy uruchomienie tegorocznej edycji studiów podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych w Centrum Nauk Sądowych UW!

Osoby zakwalifikowane do programu otrzymały w tej sprawie stosowną wiadomość mailową oraz decyzje o przyjęciu (przesłane przez IRK).

Jednocześnie przypominamy o zaplanowanym już na najbliższą sobotęi niedzielę (22/23 października 2022) zjeździe, który obejmie:

W sobotę 22 października
  • godz. 11:30 – Zjazd rozpoczniemy otwierającym spotkaniem o charakterze przede wszystkim informacyjno-organizacyjnym. Przekażę Państwu informacje na temat programu, zaliczeń, kwestii formalnych i innych. Oczywiście będzie też czas na pytania.
  • godz. 14:00 – 18:00 – dr Anna Grochowska-Wasilewska (Zakład Postępowania Karnego WPiA UW): Wstęp do prawa i postępowania karnego.
W niedzielę 23 października
  • godz. 9:15 do godz. 13:15 – prok. Jędrzej Kupczyński (Katedra Kryminalistyki WPiA UW): Prawne i taktyczne ramy gromadzenia rzeczowego materiału dowodowego.
Kolejne zjazdy w będą rozpoczynały się, co do zasady, w soboty o godz. 9:15. Pierwsze spotkanie 22 października rozpoczynamy celowo bliżej południa, aby dać Państwu czas na rozpoznanie okolicy uniwersyteckiego Kampusu Ochota, dotarcie na miejsce i ewentualne załatwienie spraw formalnych wymagających bezpośredniego kontaktu z sekretariatem naszych studiów (obsługiwanym przez p. Grażynę Kawczyńską w pokojach dziekanatu Wydziału Biologii UW). Sekretariat tego dnia będzie czynny od ok. godziny 10.
Serdecznie zapraszamy!
Posted in CNS UW, Ogłoszenia, Studia podyplomowe.