II Zjazd Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych

uprzejmie przypominamy o zbliżającym się II Zjeździe Podyplomowych Studiów Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych w Centrum Nauk Sądowych UW.
Zjazd poświęcony będzie pogłębieniu zagadnień prawa dowodowego oraz pojęciu identyfikacji kryminalistycznej, oraz zajęciom teoretyczno-praktycznym z zakresu daktyloskopii i analizy daktyloskopijnej.
Szczegółowy harmonogram zjazdu przedstawia się następująco:

Sobota 9:15-13:15
Prof. dr hab. Piotr Girdwoyń:  „Dowód” i proces dowodzenia w postępowaniu karnym

Sobota 14:00-18:00
Prof. dr hab. Piotr Girdwoyń:   Identyfikacja kryminalistycznaNiedziela 9:15-13:15

Mgr Błażej Stromczyński, Mgr Stanisław Rabczuk: Daktyloskopia i analiza daktyloskopijna
Wszystkie zajęcia odbędą się w Auli 102b na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego (tj. tam, gdzie dotychczas).
z wyrazami szacunku
Posted in Bez kategorii, CNS UW, Ogłoszenia, Studia podyplomowe.