Odwołany zjazd studiów podyplomowych CNS w dniach 27-28 stycznia 2018r.

planując harmonogram zjazdów studiów podyplomowych CNS w bieżącym rok akademickim nie dostrzegliśmy, że jeden z terminów (27/28 stycznia 2017) wypada w trakcie zimowych ferii szkolnych Woj. Mazowieckiego.

Z informacji uzyskanych od wykładowców wynika, że jest to dla nich bardzo kłopotliwy termin, w związku z czym ciężko jest nam zapewnić odpowiednią obsadę zajęć, jak również ich obsługę techniczną. Otrzymujemy również sygnały, że także część spośród słuchaczy nie będzie mogła uczestniczyć w zjeździe, ze względu na prywatne zobowiązania (np. wyjazdy rodzinne związane z feriami szkolnymi)

W związku z powyższym chcielibyśmy poinformować Państwa, że zjazd w dniach 27/28 stycznia został odwołany. W zamian za to zajęcia odbędą się, w jednym z przewidzianych terminów rezerwowych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych naszych studentów może być to kłopotliwa sytuacja i ardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z odwołaniem zjazdu.
Zapraszamy na kolejne zajęcia, który odbędą się w dniach 10-11 lutego br.

Z poważaniem,