Studia magisterskie KiNS – rejestracja na przedmioty do wyboru w semestrze letnim

wszystkich studentów kierunku Kryminalistyka i Nauki Sądowe uprzejmie informujemy, że rejestracja na przedmioty do wyboru w semestrze letnim rozpocznie się się 6 lutego 2018r. o godzinie 21.00 przez system USOS.

Jest to termin po ostatnim egzaminie w tej sesji. Dodatkowo jest jeszcze niemal tydzień do tej chwili, co za tym idzie jest czas na przygotowanie się do rejestracji. Osoby, którym udało się zapisać na niektóre przedmioty na rejestracji próbnej zostaną usuniętę z grup, aby każdy student miał równe szanse na rejestrację na dany przedmiot. Przypominamy jest to rejestracja bezpośrednia do grup na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Pozdrawiamy,

Posted in CNS UW, Ogłoszenia, Studia magisterskie and tagged , , .