Studia magisterskie – tryb i sposób prowadzenia zajęć w semestrze zimowym 2020 r.

Zgodnie z Zarządzeniem 206 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 07.09.2020 roku w sprawie organizacji i kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021, po konsultacjach z prowadzącymi zajęcia w naszej jednostce, została  kierownictwo Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego podjęło decyzję dotyczącą trybu i sposobu prowadzenia zajęć w semestrze zimowym 2020 roku.

Poniżej przedstawiamy pismo wydane przez Dyrektora Centrum Nauk Sądowych dr hab. Kacpra Gradonia. Wszystkich zainteresowanych ( a szczególnie naszych obecnych oraz nowych studentów) serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym pismem! Wkrótce też wszystkie dane dotyczące zajęć zostaną zaktualizowane w systemie USOS

Pobierz pismo

Serdecznie zapraszamy!

Posted in CNS UW, Studia magisterskie and tagged , .