Uroczysta inauguracja roku Roku Akademickiego 2020/21

wszystkich Studentów oraz Słuchaczy Centrum Nauk Sądowych UW serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku Roku Akademickiego 2020/21.

Zaproszenie, ze szczegółowym programem spotkania, które w tym roku odbędzie się zdalnie na platformie ZOOM, przesłane zostało do Państwa za pośrednictwem poczty email. Bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynek pocztowych.

Podczas inauguracji wykład pt.: „US Department of Homeland Security – challenges and best practices of the 21st century” wygłosi Prof. Wesley R. Moy z Johns Hopkins University.

Dr Wesley R. Moy jest profesorem w Johns Hopkins University i National Intelligence University. Przez kilkanaście lat zajmował stanowiska kierownicze w U.S. Department of Homeland Security, a wcześniej w U.S. National Counterterrorism Center, Defense Intelligence Agency, Terrorist Threat Integration Center i U.S. Army. Attache Armii Stanów Zjednoczonych w Korei Południowej i Kambodży. Absolwent Northcentral University, U.S. Army War College, National Intelligence University, Rutgers Business School i Binghamton University.

Program uroczystości:

• 17:30 – Początek transmisji ZOOM
  • 17:35 – 17:45 – Otwarcie Inauguracji; wystąpienie Dyrektora Centrum Nauk Sądowych UW dr hab. Kacpra Gradonia
  • 17:45 – 17:50 – Wystąpienie Przedstawiciela Kolegium Rektorskiego UW
  • 17:50 – 18: 00 – Wystąpienia Kierownika Studiów Magisterskich i członków Rady Naukowej CNS UW
  • 18:00 – 18:05 – Krótka przerwa techniczna – nawiązanie połączenia z gościem specjalnym (w tym czasie – przedstawienie sylwetki wykładowcy).
  • 18:05 – 18:35 – Wykład inauguracyjny „U.S. Department of Homeland Security – challenges and best practices of the 21st Century – wygłoszony przez Dr. Wesleya R. Moy z Johns Hopkins University (wykład  w języku angielskim)
  • 18:35 – 18:50 – sesja Q&A z wykładowcą – pytania zadawane na czacie, wybór moderowany kilku najciekawszych pytań.
  • 18:50 – 19:00 – Immatrykulacja – odczytanie i wyświetlenie treści ślubowania.
  • 19:00- 19:05 – Wystąpienie przedstawiciela samorządu studentów
  • 19:05 – 19:10 – Zamknięcie uroczystości, pożegnanie gości

Serdecznie Zapraszamy!

Posted in CNS UW, Studia magisterskie, Studia podyplomowe and tagged , , .