Zawieszenie toku Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych

W związku z Zarządzeniem nr 50 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 10 marca 2020 r.  w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego, oraz kierując się troską o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie psychofizyczne, zmuszony jestem tymczasowo zawiesić cykl naszych Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego, Kryminalistyki i Nauk Pokrewnych prowadzonych w Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego.

W świetle postanowień Zarządzenia, jak również dzisiejszej decyzji podjętej na szczeblu rządowym (Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego), nie mamy faktycznej i prawnej możliwości prowadzenia jakichkolwiek zajęć dydaktycznych. Niestety dotyczy to również studiów podyplomowych.

Wszystkie zaplanowane bloki zajęć ODBĘDĄ SIĘ, a wznowienie naszych zjazdów nastąpi natychmiast po zniesieniu administracyjnych i sanitarno-epidemiologicznych ograniczeń. Jest pewne, że zjazdy odbywać się będą w czerwcu i być może również na samym początku lipca.

Jestem świadomy tego, że dla niektórych spośród Państwa jest to sytuacja bardzo trudna i wymagająca pewnego przemodelowania swoich planów. Podkreślam jednak, że jest to zdarzenie na które nie mamy (jako CNS) absolutnie żadnego wpływu. Stan wyższej konieczności i siła wyższa nie pozwalają nam na to by funkcjonować na standardowych zasadach.

Dochowam wszelkich starań, by nie ominęły Państwa żadne zaplanowane zajęcia, w tym ćwiczenia praktyczne, zajęcia laboratoryjne i warsztaty terenowe.

Będę bardzo wdzięczny za Państwa zrozumienie i przychylność.

Z poważaniem,
Kacper Gradoń
Dyrektor Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Posted in Ogłoszenia, Studia podyplomowe and tagged , .